Kristýna M. SataryováReference

Matouš Vinš

Matouš Vinš
spoluautor Travel Bible
www.matous-vins.cz ~ matousvins@gmail.com

Skvělá spolupráce – od nápadu přes následnou komunikaci až po zapracování připomínek. Kristýna nám kreslila ilustraci pro web Travel Bible a věřím, že to zdaleka nebyla poslední spolupráce.

Ing. Martin Perlík

Ing. Martin Perlík
autorizovaný stavební inženýr
www.perlikprojekce.cz

Týna nakreslila krásnou postavičku dítěte s lampionem pro propagační letáček podzimního lampionového průvodu. Oceňuji svižnou komunikaci i pečlivé provedení, a tak její práci mohu jen doporučit.

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
www.ilustratorka.cz

S Týnou Sataryovou jsem spolupracovala na několika zakázkách a mohu o ní říci, že je vysoce spolehlivá, vždy nadšená pro věc, precizní a poctivá ve své práci. Tato nadaná ilustrátorka dokáže s lehkostí svým obrázkům vdechnout radost, vtip a hravost. Příjemně se s ní jedná, je milá a ochotná k debatám přispívajícím k vylepšení projektu. Osobně se velmi těším na všechny naše spolupráce v budoucnu!

Jiří Nováček

Jiří Nováček
textař se zaměřením na psaní osobních příběhů a textů s duší

S Týnou jsem spolupracoval na několika tvůrčích projektech. Přesvědčil jsem se, že dokáže pracovat podle zadání s technickou precizností, ale neméně nadšený jsem byl, když měla prostor pro vlastní invenci a odhalila něco ze své nesmírné kreativity a nápaditosti. Týna dokáže do svých obrázků obsáhnout nebývalou škálu a hloubku emocí. Právě emoce jsou to, co na mě u obrazů nejvíc působí, a proto pro mě mají ty její nezaměnitelné kouzlo. S Týnou je vždy radost spolupracovat, a nejen kvůli skvělým výsledkům, ale především i kvůli spolupráci samotné.

Luboš Moravec, ml.

Luboš Moravec, ml.
copywriter a rešeršér pro domácí cestovní ruch, krajinoznalec

Týna je vskutku nápaditá ilustrátorka, která svými obrázky dokáže kdekoho okouzlit. Pro její kreativitu, důslednost a absolutní spolehlivost ji mohu doporučit pro jakýkoliv projekt. Spolupráce s Týnou je příjemná a obohacující i na osobní úrovni, což oceníte zejména při dlouhodobých zakázkách. Za tuto ilustrátorku a kreslířku se zkrátka zaručuji.

Petr Jasinski

Petr Jasinski
zakladatel projektu Rozšířená rodina, lektor komunikace
www.rozsirenarodina.cz ~ Petr@KurzyKomunikace.cz

Kristýna vytvořila naprosto úžasné ilustrace pro mou knížku a získala si mě nejen precizním výsledkem, ale ještě více svým přístupem. Každá naše diskuse o obrázcích byla koncertem kreativity, při kterém pečlivě naslouchala, co chci vyjádřit a okamžitě mé myšlenky přetvářela v konkrétní vizuální nápady. Přečetla si celou knížku a sama navrhovala, co by se ke které kapitole hodilo. Byla otevřená všem změnám, které jsem chtěl. Byla rychlá a dodané výstupy byly technicky dokonalé. Jsem nadšen a vřele doporučuji. Zde můžete vidět, co jsme spolu vytvořili

Jiří Bártl

Jiří Bártl
Rugby Club Jablonec nad Nisou

Náš ragbyový klub spolupracoval s Kristýnou Sataryovou na ilustracích pro elektronickou publikaci o pravidlech bezkontaktního ragby pro děti, mládež a učitele základních škol. Společně se nám velice dobře podařilo dohodnout se na detailním vyjádření výrazu a pohybu hráčů v různých herních situacích, i když nebylo mnoho z čeho čerpat a bylo málo vzorových příkladů, podle kterých by se dalo alespoň inspirovat. Značná část ilustrací byla vytvořena prakticky tak, jak jsme si mezi sebou předávali informace o jednotlivých krocích a detailech, které jsou potřeba na každém obrázku ztvárnit. V této oblasti, jako je bezkontaktní ragby, je značná část ilustrací unikátních, respektive zcela originálních, dříve zatím nikdy podobně nikým jiným nevytvořených. Osobně se těším na další spolupráci.

Jan Bratčenkov

Jan Bratčenkov
designér
jan.bratcenkov@gmail.com ~ 732 887 155

S Kristýnou jsem měl možnost spolupracovat během posledního roku opakovaně a vždy to byla jednoduše radost. Kristýna je velice spolehlivá, ochotná, precizní v komunikaci a vždy odvedla výbornou práci. Pokud hledáte skvělou ilustrátorku, která se dokáže nadchnout pro vaši zakázku či projekt, tak Kristýnu mohu jedině doporučit. Osobně se těším na další spolupráci!

Mgr. Bc. Daniela Vašková Kasáková

Mgr. Bc. Daniela Vašková Kasáková
předseda OZ Prevenciou proti kriminalite
www.prevenciouprotikriminalite.sk

S Kristýnou Sataryovou jsme spolupracovali poprvé na zhotovení dětské omalovánky. Byli jsme příjemně překvapeni jejím pozitivním přístupem, ochotou a flexibilitou. Vytvořila pro nás nádherné ilustrace, z nichž je cítit, že je vytvořila s láskou. Vyšla vstříc všem našim požadavkům a také vlastními nápady přispěla ke zdokonalení projektu. Patří mezi ty lidi, se kterými je radost spolupracovat a všem ji můžeme vřele doporučit. Za odvedenou práci jí patří naše velké poděkování a těšíme se na další spolupráci.

Stanislav Procházka

Stanislav Procházka
kreativec projektu Doručujeme radost
www.dorucujemeradost.pixturo.cz ~ 773 912 522

S Týnou jsem spolupracoval na ilustraci kytice, která doručuje radost. Mé představy ztvárnila dokonale, za což moc díky!

Jiří Barák

Jiří Barák
důchodce a milovník obrazů
domecek1940@seznam.cz ~ 702 341 220

Mám několik obrazů od této sympatické a věčně optimisticky naladěné a bohem nadané kreslířky. Pokud budu potřebovat cokoli ze světa obrázků, vím, kam se opět obrátit.

Jan Satary

Jan Satary
muzikant
www.facebook.com/TitanKillerOfficial

S Kristýnou bylo skvělé spolupracovat. Pro naši kapelu Titan Killer vytvořila maskota, s kterým jsme plně spokojeni. Kristýna má skvělou představivost a její obohacující nápady jsou vždy inspirativní. Sledovat vývoj obrázku je velice kreativní proces a je radost být jeho součástí. Spolupráce to byla příjemná a zábavná 🙂 Vřele doporučuji!

Radek Záhorka

Radek Záhorka
radek.za@seznam.cz ~ 736 518 220

Kristýnu Sataryovou vřele doporučuji. Vstřícné a rychlé jednání. A hlavně, co paní Sataryové nechybí, je kreativita, což je v tomto oboru nejdůležitější.

Simona Seidlová

Simona Seidlová
Marketing Manager InterContinental Prague
www.icprague.com ~ marketing@icprague.com

Spolupráce s Kristýnou byla velmi úspěšná. Na všechny naše požadavky reagovala promptně a vždy s velkou ochotou. Vše zvládla dle domluvy, a i když bylo na zadaný úkol velmi málo času, projekt byl dokončen v požadovaném termínu. S finálním výsledkem jsme byli velmi spokojeni.

Jan Bohemund Matějka

Jan Bohemund Matějka
11bohemund11@gmail.com ~ 07460093235

Všechno, co jste pro mne udělala, bylo prostě fantastické, skvělé a také velmi nápomocné. Bylo mi potěšením být s Vámi v kontaktu a těžit z Vašich zkušeností a talentu. Velmi jste mi pomohla. Děkuji za čas, který jste se mnou a mým projektem strávila a přeji Vám mnoho zdaru ve všem, co děláte.

Jana Burešová

Jana Burešová
průvodkyně světem kosmetiky
www.janaburesova.cz

Paní Kristýna je skvělá ilustrátorka. Tvořila pro mě ilustraci na obal e-booku a ačkoli jsem sama nijak nerozebírala své požadavky, dokázala s citem pro věc svoji kresbou přesně vystihnout celou knihu.

Lucie Pokorná
pokorna@dovastex.cz ~ 602 480 747

Těší mě, že jsem s Kristýnou navázala spolupráci. Obrázky pro výstavu Lesní království se mi velmi líbí a udělala je zcela podle mých představ. Když bylo potřeba, dokázala vyjít vstříc i s rychlostí tvorby. Tuto ilustrátorku mohu zkrátka doporučit.

Miloslav Tichý

S Kristýnou jsme spolupracovali na brožurce první pomoci a jsem velmi spokojený. Komunikace, dodržení termínu, rychlost reakce na korektury a samotné zpracování – vše za jedna s hvězdičkou. Mohu doporučit.